Політика конфіденційності

Дякуємо за те, що користуєтеся послугами майстерні унікальних подарунків WoodPresentStudio!

Ми намагаємося максимально спростити необхідну кількість інформації, що надається при реєстрації та купівлі.

Оскільки ви довіряєте нам свої особисті дані, ми маємо дотримуватися правил, встановлених законодавством України, зокрема Закону України «Про захист персональних даних». Ви можете ознайомитись із цим законом, для використання послуг нашого сайту.

Ми гарантуємо, що, керуючись законом України, збережемо в таємниці контактну інформацію, яку ви вказуєте при реєстрації на нашому сайті.

Ваші персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

Виконуючи процедуру оформлення замовлення в інтернет-магазині WoodPresentStudio, ви погоджуєтесь на використання ваших персональних даних.

Даною угодою ви надаєте дозвіл на:

  1. Обробку та виконання замовлення.
  2. Збереження контактної інформації в базі даних: для коректного виконання замовлення, для ідентифікації при повторних замовленнях, для нарахування відсотка знижки за програмою лояльності.
  3. Відправлення інформації про нововведення та акції нашої компанії електронною поштою.
  4. Збирати деяку інформацію, пов’язану з вами, але не конфіденційну.

Наприклад, відомості про тип операційної системи або браузера, ім’я домену постачальника інтернет послуг. Ця інформація збирається для визначення найпопулярніших сторінок нашого сайту, усунення проблем при використанні сервісу, з’ясування загальної користі нашого сайту для користувачів.

Звертаємо вашу увагу на те, що інтернет-магазин WoodPresentStudio може змінювати умови надання послуг та умови програми лояльності.

Про зміни ви будете проінформовані електронною поштою або на сайті компанії.

Пам’ятайте, що будь-яка інформація, надана вами під час коментування послуг інтернет-магазину WoodPresentStudio на сайті, соціальних мережах та в інтернет, може стати публічною.

Ми рекомендуємо розповсюджувати інформацію про себе виключно на вашу думку.